Loc de munca: Dulgher cofraje- prefabricate Salariu NET: 490 Euro NET pe saptamana,Olanda

/Loc de munca: Dulgher cofraje- prefabricate Salariu NET: 490 Euro NET pe saptamana,Olanda

  • Construction Field
  • Olanda

Poziție: Dulgher cofraje- prefabricate

Tara: Olanda

Poziții disponibile:4
Locul de munca: Fabrica de prefabricare
Salariu NET: 493 euro net pe saptamana

Responsabilități:

  • pregătirea cofrajelor pentru producție
  • măsurarea și poziționarea pieselor incorporabile conform proiectului
  • introducere, compactare si post-tratare a betonului
  • prelucrare finală a suprafețelor

Ce oferă Angajatorul:

  • Perioada contractului: nedeterminata,
  • Se lucreaza 50 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Cazare: asigurata de angajator, gratuit, singur in camera,
  • Concediu plătit,
  • Masa – nu este asigurata

Condiții de recrutare:

  • Cunostinte medii de limba Engleza reprezinta un avantaj
  • Experienta in constructii

 Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2020-11-06T13:10:11+00:00 noiembrie 4th, 2020|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca: Dulgher cofraje- prefabricate Salariu NET: 490 Euro NET pe saptamana,Olanda