Loc de munca :Electrician Auto,Locație: Amsterdam ,Salariu NET cuprins intre : 525- 550- Euro NET la 40 de ore lucrate pe saptamana

/Loc de munca :Electrician Auto,Locație: Amsterdam ,Salariu NET cuprins intre : 525- 550- Euro NET la 40 de ore lucrate pe saptamana

  • Automotive Industry
  •  Nijmegen

Poziție:Electrician Auto

Tara: Olanda

Locație:  Nijmegen

Poziții disponibile: 1
Locul de munca: Auto

Data inceperii: Imediat
Salariu NET cuprins intre : 525- 550- Euro NET la 40 de ore lucrate pe saptamana

Responsabilitati:

-montarea și instalarea alarmelor auto (SCM), sistemelor de urmărire a vehiculelor, călătoriei sisteme de înregistrare, senzori de parcare, sisteme de camere și alte produse de confort.

Ce oferă Angajatorul:

  • Perioada contractului: nedeterminata,
  • Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare: asigurata de angajator, gratuit, singur in camera,
  • Concediu plătit,
  • Masa – nu este asigurata

Condiții de recrutare:

  • Cunostinte medii de limba Engleza,
  • Experienta minimum 5 ani,

 Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat,

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-02-19T13:17:25+00:00 ianuarie 18th, 2021|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca :Electrician Auto,Locație: Amsterdam ,Salariu NET cuprins intre : 525- 550- Euro NET la 40 de ore lucrate pe saptamana