Loc de munca: Izolator ,Salariu NET: 530 Euro NET pe saptamana + 8.33% bani de vacanta,Locație: Chemelot,Durata proiectului: până la Crăciun cu o prelungire până în 2021

/Loc de munca: Izolator ,Salariu NET: 530 Euro NET pe saptamana + 8.33% bani de vacanta,Locație: Chemelot,Durata proiectului: până la Crăciun cu o prelungire până în 2021

Poziție: Izolator

Domeniu :Energie și infrastructură

Tara: Olanda

Locație:  Chemelot

Poziții disponibile: 4
Locul de munca: Constructii

Descrierea postului:
Ca instalator de izolație, lucrați împreună într-o echipă la lucrări de izolare, (dez) asamblare și etanșare.

Aplicați izolația și puneți tabla prefabricată pe conducte, accesorii, dispozitive etc.

Lucrați în diverse locații, atât în interior, cât și în exterior.

Salariu NET: 530 Euro NET pe saptamana + 8.33% bani de vacanta

Ce oferă Angajatorul:

  • Perioada contractului: nedeterminata,
  • Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurare medicala platita de angajator ,
  • Cazare: asigurata de angajator, gratuit, singur in camera,
  • Concediu plătit,
  • Masa – nu este asigurata

Condiții de recrutare:

  • Cunostinte medii de limba Engleza,
  • Experiență de lucru: experiență anterioară pregătirea și montarea izolației și placării pentru conducte
  • Scule de mana,
  • Masina proprie la o echipa de 3 persoane
  • VCA

 Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2020-11-24T16:43:41+00:00 noiembrie 18th, 2020|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca: Izolator ,Salariu NET: 530 Euro NET pe saptamana + 8.33% bani de vacanta,Locație: Chemelot,Durata proiectului: până la Crăciun cu o prelungire până în 2021