Loc de munca: Lacatus Confectii Metalice,Locatie: Germania, Salariu 13,50 Euro brut pe ora plus ore suplimentare

/Loc de munca: Lacatus Confectii Metalice,Locatie: Germania, Salariu 13,50 Euro brut pe ora plus ore suplimentare

Companie Privata

Pozitie : Lăcătuș Confecții Metalice

Tara :Germania

harta_politica_Germania

Locații : Papenburg, Aachen, Stuttgart

Posturi disponibile: 4
Locul de munca:  Companie Privata

Responsabilități:  –Activități generale de lăcătuș confecții metalice

                               – Construcții metalice, asamblare ,șlefuire,  lustruire, îndoire, tăiere

                               -Sudura MAG

Salariu BRUT: 13,50 Euro pe ora plus posibilitatea de a face ore suplimentare.Se ajunge la un salariu net de 1800 de Euro (2700 Brut)pe luna plus bonusuri.

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucrează in medie 45 de ore pe săptămâna,
  • Se oferă un avans din salariu de 250 de Euro după prima săptămâna lucrata
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare oferita de ANGAJATOR GRATUIT in apartamente cu paturi duble si multiple
  • Se poate oferi cazare singur in camera la costul de 240 de Euro lunar deductibil din salariu dvs
  • Costul transportului este suportat de candidat, se rambursează 25 % din cheltuielile transportului pe baza bonurilor si chitanțelor doveditoare
  • Ore suplimentare ,
  • Concediu plătit,
  • Se oferă 44 de Euro pe luna pentru benzina consumata de la cazare la locul de munca

Condiții de recrutare:

  • Diploma de Calificare
  • Cunoștințe de limba germana la un nivel mediu
  • Experienta pe un post similar
  • Deținerea permisului de conducere
  • Cunostinte de sudura MAG

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2018-03-27T06:17:06+00:00 februarie 23rd, 2018|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca: Lacatus Confectii Metalice,Locatie: Germania, Salariu 13,50 Euro brut pe ora plus ore suplimentare