Loc de munca : Manevrant/ legator sarcina .Rigger ,Suedia,Danemarca.Perioada contractului: incepe proiectul 15.06.2020 – final 26.08.2020

/Loc de munca : Manevrant/ legator sarcina .Rigger ,Suedia,Danemarca.Perioada contractului: incepe proiectul 15.06.2020 – final 26.08.2020

  • Industry Field
  • Suedia

Poziție :  Manevrant/ legator sarcina  (Rigger)
Tara : Suedia/Danemarca

 Poziții disponibile: 5
Locul de munca: Centrala electrica
Salariu BRUT: SKK 171,25 / oră – minimum  240 ore pe lună

Responsabilitati:

  • demontarea/montarea utilajelor .
  • Operatiuni de manevrare/deplasare/ridicare a obiectelor grele cu ajutorul sistemelor de ridicare/prindere

 Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: incepe proiectul 15.06.2020 – final 26.08.2020
  • Se lucreaza minimum 240 de ore pe luna
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare : asigurata de angajator, gratuity
  • Transport platit de angajator
  • Bilet de avion platit de angajator

Condiții de recrutare:

  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Experienta

Ce trebuie sa faceți???

Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2020-05-22T12:43:58+00:00 mai 14th, 2020|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca : Manevrant/ legator sarcina .Rigger ,Suedia,Danemarca.Perioada contractului: incepe proiectul 15.06.2020 – final 26.08.2020