Loc de munca: Operator CNC mașini si instalații, Locație: Allgäu, GERMANIA

/Loc de munca: Operator CNC mașini si instalații, Locație: Allgäu, GERMANIA

Companie Privata

Poziție : Operator CNC mașini si instalații
Tara Germania

harta_politica_Germania

Locație :  Allgäu

Poziții disponibile: 2

Locul de munca: Companie Privata

Salariu :11, 51 Euro brut pe ora

 Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Posibilitate de lucru ore suplimentare
  • Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare : asigurata GRATUIT de angajator
  • Costul transportului este suportat de angajat
  • Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

  • Cunoștințe medii de limba germana, B1
  • Experienta operare mașini cu comanda numerica
  • Diploma de calificare
  • Permis de conducere/ atestat stivuitorist si macaragiu

Responsabilități

  • Funcționarea mașinilor de debitat cu comanda CNC
  • Macarale de operare si sisteme de rafturi
  • Colectarea comenzilor clienților
  • Utilizarea unei mașini de gravat pentru identificarea materialelor
  • Îngrijirea mașinilor
  • Contribuie la munca de inventar si controlul inventarului

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2018-03-27T06:11:20+00:00 februarie 23rd, 2018|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca: Operator CNC mașini si instalații, Locație: Allgäu, GERMANIA