Loc de munca : CNC laser fibra ,Locație: 8300 Odder, Danemarca,

/Loc de munca : CNC laser fibra ,Locație: 8300 Odder, Danemarca,

Poziție :CNC laser fibra

Tara:Danemarca

Locație: 8300 Odder,
Poziții disponibile: 4
Locul de munca: Companie privata

Salariu pe oră; 160,00 DKK pentru 2 săptămâni – dacă abilitățile de muncă / efortul sunt aprobate, salariul poate fi de 165,00

În acest calcul NU este inclus, prima pentru muncă Seara, Noaptea, Weekend, Ore suplimentare etc.

Salariul brut pe oră; 160,00 DKK / ; EURO; 20,13

165,00 DKK / ; EURO; 22,15

Salariu net pe oră: aproximativ  114,66 DKK / ; EURO; 14,24

aproximativ  111,80 DKK / ; EURO; 15,39

Acorduri speciale; Acord comun; DA – Dansk Industri

Overtime: acord local – supliment pentru toate orele + 60,00 DKK

După 3 luni de muncă, fiecare angajat poate efectua un supliment de 3,850 DKK pe trimestru dacă absența din cauza bolii este zero ore – (bonusul va fi dedus cu absența%)

Responsabilitati:

Funcționează cu laser cu fibră Salvagnini 4KW
– Taierea otelului
– Înregistrați consumul de bunuri și „bucăți” returnate în stoc
– Sortați / alocați articolele făcute pentru comenzi specifice
– Întreținerea continuă a mașinilor
– Menținerea ordonată a spațiului de lucru Gestionarea stocului și a registrului este la fel de importantă ca și utilajul propriu-zis
TREBUIE să aveti – obligatoriu – certificat de stivuitor. Clientul are nevoie de copie înainte de aprobare / candidatul trebuie să aducă originalul pentru a începe să lucreze

Ce oferă Angajatorul :

  • Contract de muncă danez /Perioada contractului: inceputul mijlocul lunii  noiembrie, dureaza pana la sfarsitul lunii  ianuarie 2021
  • Salariu plătit în cont la fiecare 2 săptămâni
  • Salariu Holliday (Feriepenge) – 12,5% suplimentar din salariul brut
  • Se lucreaza in medie  37 – 50 de ore pe săptămâna , 5 zile pe saptamana
  • Sprijin pentru copii – pentru copii sub 18 ani
  • Card de sănătate (cartonaș galben), asistență pentru copii
  • Deducție fiscală pentru navetă
  • Deducere fiscală pentru călătoria lunară în tara
  • Cazare asigurata de angajator la costul  125 DKK pe zi
  • Costul transportului platit de angajat

Condiții de recrutare:

  • Cunoștințe medii de limba engleza
  • Trebuie să aibă> = 2-3 ani de experiență documentată ca si cnc.
  • Diploma
  • Certificat stivuitorist
  • Permis + masina

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

COVID-19; candidații care intră în Danemarca TREBUIE să prezinte un test Covid-19 negativ, nu mai vechi de 72 de ore !!
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-01-04T09:46:00+00:00 decembrie 3rd, 2020|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca : CNC laser fibra ,Locație: 8300 Odder, Danemarca,