Loc de munca: Sudor MAG,Germania, Salariul 1800 de Euro Net lunar

/Loc de munca: Sudor MAG,Germania, Salariul 1800 de Euro Net lunar

Companie Privata

Pozitie :  Sudor MAG

Tara :Germania

harta_politica_Germania

Locație :   Meppen

Posturi disponibile: 2

Locul de munca:  Companie Privata

Responsabilități:  Sudarea structurilor metalice,

                               – Sudarea foilor metalice, prelucrarea tablelor,

Sudarea conform desenului tehnic,

Salariu BRUT: 12 Euro Brut pe ora  plus o diurna de 18 Euro Net pe zi.Se ajunge la un salariu net de 1800 de Euro Net pe luna, aproximativ 10,40 Euro Net pe ora.

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucrează in medie 40-45 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare asigurata de angajator contra-cost
  • Ore suplimentare ,
  • Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

  • Diploma de Calificare
  • Cunoștințe de limba germana la un nivel mediu
  • Experienta pe un post similar
  • Deținerea permisului de conducere

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2018-04-20T10:56:43+00:00 martie 20th, 2018|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca: Sudor MAG,Germania, Salariul 1800 de Euro Net lunar