Loc de munca Sudor TIG WIG,Locatie : Hanover

/Loc de munca Sudor TIG WIG,Locatie : Hanover

  • Industry Field
  • Hanover

Companie Privata

Pozitie: Sudor TIG WIG
Tara : Germania

Locatie : Hanover
Pozitii disponibile: 4
Locul de munca: Companie privata unde se construiesc motoare de avion
Salariu BRUT pe ora: 16,40 euro

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 35 de ore pe saptamana,
• Ore suplimentare ,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator si platita de candidat in jur de 500-600 euro pe luna
• Costul transportului este suportat de candidat
• Concediu platit,

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Sudor/ Autorizatie
• Cunostinte medii de limba germana scris si vorbit
• Experienta pe pozitia de Sudor TIG WIG, foi de metal subtiri
• Cunostiinte MS-OFFICE si SAP

Responsabilitati:

• Sudarea modulelor din camera de combustie
• Lipirea componentelor motorului
• Sudarea componentelor motorului
• Activitati de pregatire pentru testarea de culoare penetrante
• Activitati de masurare si testare pe componentele motorului
• Documentarea lucrarilor efectuate

Ce trebuie sa faceti???

Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2017-03-27T07:10:48+00:00 februarie 23rd, 2017|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca Sudor TIG WIG,Locatie : Hanover