Loc de munca : Vopsitor auto,LOCAȚIE:NORVEGIA

/Loc de munca : Vopsitor auto,LOCAȚIE:NORVEGIA

Service Auto

Poziție : Vopsitor -Auto

Tara: Norvegia

harta_politica_Norvegia.gif

Locație Stavanger, Bergen, Alesund, Bodo
Poziții disponibile: 4
Locul de munca:
 Atelier-Auto

Salariul 200 Coroane Norvegiene Brut pe ora (20,70 Euro)

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Contractul se încheie pe Norvegia
  • Se lucreaza in medie 37 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare : asigurata de angajator singur in camera. Prima chirie este plătita de angajator, după care se deduce din salariul dvs.
  • Costul transportului este suportat de candidat
  • Concediu de odihna plătit 21 de zile lucrătoare pe an ( se poate lua concediu după ce trec cele 3 luni ale perioadei de proba)
  • Orele suplimentare sunt plătite cu 40 %

Responsabilități:

Obligații de muncă: vopsitorul auto va lucra la pregătirea pentru vopsire si vopsirea elementelor de caroserie conform fisei de intrare în service pentru camioane, autobuze,automobile.Se lucreaza independent , dar sub supravegherea managerului de servicii.

Condiții de recrutare:

  • Cunoștințe medii de limba engleza
  • Experienta  în domeniu de cel puțin 4-5 ani de zile
  • Diploma de calificare
  • Doua referințe de la ultimul loc de munca

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2018-02-19T14:46:28+00:00 ianuarie 17th, 2018|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca : Vopsitor auto,LOCAȚIE:NORVEGIA