Loc de munca:Business developer ,Locul de munca:  Fabrica se prelucreaza lemnul de salcam pentru obtinerea de pari, Iasi, Romania

/Loc de munca:Business developer ,Locul de munca:  Fabrica se prelucreaza lemnul de salcam pentru obtinerea de pari, Iasi, Romania

Poziția: Business developer

Tara: Sat.Teiu,Com Lapugiu  de Jos,Romania

Poziții disponibile: 1

Locul de munca:  Fabrica se prelucreaza lemnul de salcam pentru obtinerea de pari

Responsabilitati:

  • Se va ocupa de achizitia lemnului in rampa, prelucrarea (decojire, ascutire si punere pe paleti),
  • Locul desfasuraii activitatii este la Iasi,

Salariu :

  • un salar competitiv
  • o masina de functie si un laptop.

Ce oferă Angajatorul :

  • Se ofera training in locatia de baza a angajatorului
  • Perioada contractului: nedeterminata cu perioada de proba de 90 de zile
  • Se lucrează in medie 40de ore pe săptămâna,
  • Concediu anual,
  • Asigurari medicale,
  • Cazare – se poate asigura
  • Echipament de lucru, material si solutii profesionale de ultima generatie

Condiții de recrutare:

  • Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca
  • 3 ani de experienta

Ce trebuie sa faceti ?

  • Ne trimiteti cv-ul dvs
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2022-01-06T08:52:08+00:00 ianuarie 5th, 2022|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Business developer ,Locul de munca:  Fabrica se prelucreaza lemnul de salcam pentru obtinerea de pari, Iasi, Romania