Loc de munca:Lăcătuș /Sudor, Locație Germania, Salariu 2000 de Euro Net pe luna

/Loc de munca:Lăcătuș /Sudor, Locație Germania, Salariu 2000 de Euro Net pe luna

Companie Privata

Pozitie : Lăcătuș /Sudor

Tara :Germania

harta_politica_Germania

Locație :  52538 Gangelt

Posturi disponibile: 5
Locul de munca:  Companie Privata

Responsabilități:  -Sudura MAG conform desenului

                               -Construcții metalice

                               -Șlefuire, îndoire, lustruire

Salariu BRUT: 12 Euro Brut pe ora  plus o diurna de 18 Euro Net pe zi.Se ajunge la un salariu net de 2000 de Euro pe luna la 40 de ore lucrate pe săptămâna.Aproximativ 10,25 Net pe ora

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucrează in medie 45-50 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare asigurata de angajator contra-cost
  • Ore suplimentare ,
  • Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

  • Diploma de Calificare
  • Cunoștințe de limba germana la un nivel mediu
  • Experienta pe un post similar
  • Deținerea permisului de conducere
  • Cunostinte de sudura MAG

Ce trebuie sa faceți???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2018-04-20T10:59:07+00:00 martie 19th, 2018|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Lăcătuș /Sudor, Locație Germania, Salariu 2000 de Euro Net pe luna