Loc de munca:Muncitor agricultura si Muncitor in Fabrica ,Noordwijkerhout, Olanda

/Loc de munca:Muncitor agricultura si Muncitor in Fabrica ,Noordwijkerhout, Olanda

Denumire poziției

Muncitor Sere de flori

Oraș

Olanda

Adresa locului de muncă

Olanda

Tipul Jobului

Full Time

Salariu

1200 – 1500 EUR/pe lună

Descrierea ofertei

Cerințe:

  • Limba engleză la nivel A2-B1 (mediu-conversațional) obligatoriu;
  • Experiență de minimum 1 an în domeniu;
  • Responsabilitate,seriozitate,implicare.

Conditii:

  • Se lucrează în medie de 35/36 de ore pe săptămâna, in sezon 45/50 pe saptamana
  • Contract de muncă pe o perioada nedeterminata;
  • Concediul anual plătit;
  • Asigurari Medicale
  • Asigurari sociale
  • Cazare asigurata de angajator contra-cost 89,50 EUR/pe săptămână;
  • Salariu motivant 1200-1500 EUR/pe lună net.
  • Salariul BRUT: 10.24 euro pe ora
  • Transportul către și de la locul de muncă se va face cu bicicleta

Responsabilitati:

  • Activitate de muncitor sere de flori conform fișei postului.

Ce trebuie sa faceți???

Pasul 1: – Ne trimiteți cv-ul in limba engleză completat, și o poză cu dvs.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-06-14T08:23:31+00:00 mai 14th, 2021|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Muncitor agricultura si Muncitor in Fabrica ,Noordwijkerhout, Olanda