Loc de munca:Operator depozit,Depozitul Sainsbury,Locatie: Tamworth, Staffordshire

/Loc de munca:Operator depozit,Depozitul Sainsbury,Locatie: Tamworth, Staffordshire

Depozitul Sainsbury
Client:
Locatie: Tamworth, Staffordshire
Descrierea postului:
Include primirea mărfurilor în depozit, înregistrarea în jurnal a mărfurilor primite, despachetarea și stivuirea mărfurilor, eliminarea deșeurilor, ambalarea alimentelor și a altor produse, reaprovizionarea stocului, rame de încărcare, furgonete și remorci.
Cerinte:
Buna comanda a limbii engleze (scris, vorbit si intelegere);
Dorința de a învăța și de a progresa
Plata: salariul pe oră care vine: £ 8.21 £ 14.50.
În funcție de rata de alegere.
Salarii plătite: Săptămânal
Metoda de plată: cont bancar;
Program de lucru/ săptămână: 40 + Ore suplimentare;
Echipament de lucru: Vesta hi-vesta furnizate; cizme de siguranță aduse de candidat
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2020-03-24T10:06:05+00:00 februarie 21st, 2020|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Operator depozit,Depozitul Sainsbury,Locatie: Tamworth, Staffordshire