Loc de munca:Ospatar, Locatie  :87538 Fischen lângă Oberstdorfar ,Locul de muncă :Cabana / pensiune la 1.350 mtr. în munţii Allgäu,

/Loc de munca:Ospatar, Locatie  :87538 Fischen lângă Oberstdorfar ,Locul de muncă :Cabana / pensiune la 1.350 mtr. în munţii Allgäu,

Post vacant :Ospătar

Descrierea postului :
Curatarea ea camerelor de oaspeți, băilor și zonelor publice, pregătirea camerelor, aranjarea patului, reumplerea minibarului, Serviciul de personal pd angajator
Locatie  :87538 Fischen lângă Oberstdorfar ,

Locul de muncă :Cabana / pensiune la 1.350 mtr. în munţii Allgäu
Numărul de posturi vacante: 1
Începutul lucrărilor de la / până la imediat (sezonul de iarnă – probabil până la mijlocul / sfârșitul lunii aprilie 2022)
Program de lucru :40 de ore pe săptămână De luni până duminică / 2 zile libere / serviciu devreme / târzie alternativ
Salariul :orar 11,15 EUR
Contract colectiv iGZ / DGB / EG 2a
Suplimente tarifare pentru sărbătorile legale 125%, de Revelion de la ora 14:00 ,125%, în ajunul Crăciunului de la ora 14:00, 150%, ore suplimentare de la 40 de ore pe săptămână 25%
Fără plăți speciale
Cazare/apartament camera single/dubla gratuit (in functie de disponibilitate) cu acces la bucatarie, baie/toaleta, acces la internet, W-LAN/cazarea/apartamentul este situat direct la locul de munca Pensiune Pensiune completă gratuit
Cerințe:
Bune cunoștințe de limba germană de la A2 Instrucțiunile de lucru trebuie înțelese
Note : Îmbrăcămintea de lucru trebuie adusă: 1-2 perechi de  pantaloni de pânză neagră, 2-3 cămăși albe cu mâneci lungi, 1 pereche de pantofi negri (fără adidași sau adidași, alte îmbrăcăminte de lucru sunt oferite gratuit

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-11-08T13:59:28+00:00 noiembrie 8th, 2021|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Ospatar, Locatie  :87538 Fischen lângă Oberstdorfar ,Locul de muncă :Cabana / pensiune la 1.350 mtr. în munţii Allgäu,