Loc de munca:Setting out Engineers / Land Surveyors / Topographic Engineers,Locatie: Republica Irlanda,

/Loc de munca:Setting out Engineers / Land Surveyors / Topographic Engineers,Locatie: Republica Irlanda,

Companie de Constructii

Poziție Setting out Engineers / Land Surveyors / Topographic Engineers
Tara Republica Irlanda

Locație: mai multe locatii

Poziții disponibile: 2
Locul de munca:Constructii
Salariu BRUT :  45000 – 65000 euro pe an

Responsabilitati:

  • Stabiliți dimensiunile folosind instrumente cum ar fi Leica / Topcon / Stația totală
  •  Utilizați instrumentele pentru a vă asigura că sunt în locul potrivit, la înălțimea corectă, la dimensiunea corectă
  •  Utilizați instrumentele pentru a va asigura ca totul este perfect și exact conform planului. (de exemplu o companie trebuie sa instaleze  coloanele din beton, grinzi, etc)
  •  Verificări ale  dimensiunilor pentru a confirma  corectitudinea ,
  • Verificați și setați  dimensiunele clădirii,

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucreaza in medie 50 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurări medicale,
  • Cazare asigurata
  • Costul transportului este suportat de angajat
  • Ore suplimentare platite
  • Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

  • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
  • Minimum 3 ani post-absolvire de la universitate / colegiu.
  • Experienta in constructii cladiri: respectiv birouri, hoteluri, mall-uri, apartamente

Ce trebuie sa faceți ???
Pasul 1: Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2019-02-15T15:43:10+00:00 ianuarie 15th, 2019|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Setting out Engineers / Land Surveyors / Topographic Engineers,Locatie: Republica Irlanda,