Loc de munca:Sudor-Mig/Mag,Salariu: 16,00 €uro brut pe oră+diurna de 18 Euro net pe zi

/Loc de munca:Sudor-Mig/Mag,Salariu: 16,00 €uro brut pe oră+diurna de 18 Euro net pe zi

  • Construction Field
  • Olanda

Descrierea postului:
1.) Poziție:Sudor Mig/Mag

2.) Sarcini: (Producție)
• Sudarea tablelor și țevilor de oțel
• Încărcarea robotului de manevrare
• Monitorizarea și controlul robotului în timpul procesului de manevrare
• Examinarea îmbinării sudate finite
• Șlefuirea îmbinărilor sudate
• Corecție manuală prin sudarea îmbinărilor neconforme
• Grosimea peretilor îmbinărilor sudate este între 2 și 4 mm

3.) Cerințe:
• MAG – Experiență / certificare Wielding:
– DIN EN ISO 9606 – 1 135 P FW FM1 S t2,0 PB sl
– DIN EN ISO 9606 – 1 135 P FW FM1 S t4,0 PB sl
– DIN EN ISO 9606 – 1 135 P BW FM1 S t2,0 PA ss nb
– DIN EN ISO 9606 – 1 135 P BW FM1 S t4,0 PA ss nb
– Cunoștințe generale despre prelucrarea oțelului
– Buna înțelegere a informațiilor noi, de ex. pentru antrenament la robotul de manevră (1 până la 2 săptămâni)
– Punctualitate / Fiabilitate

4.) Salariu:
•  16,00 €uro brut  pe oră
• 18,00 €uro indemnizație de cheltuieli pe zi (când lucrați 5 zile pe săptămână)
• Cazarea este asigurată și plătită de angajator
• Când conducem cu mașina proprie, plătim suplimentar 1 chitanță de combustibil pe lună
(chitanța originală trebuie trimisă la birou)
• Înregistrare asigurare de sănătate germană
• Când lucrați în Germania, se plătesc bonusuri suplimentare de vacanță și de Crăciun

5.) Timp de lucru:
• Programul regulat de lucru este de 8 ore pe zi / 40 de ore pe săptămână
• Schimb de lucru / zi – noaptea târziu
• Lucrul în producție
• Taxa este pe termen lung

6.) Locul de muncă:

  • Olanda

7.) Cunoașterea limbii:
• Germană – B1
Sau
• Engleză – B1
• Pentru grupul de 4 până la 5 angajați, cel puțin 1 angajat vorbește limba dorită

8.) Mașină / permis de conducere: *
• Avantajul ar fi dacă fiecare angajat are permis de conducere și autoturism propriu.

9.) Transport:
• Transportul la șantier pe cont propriu
• Transport la șantier de comun acord

11.) Data plății salariului / bani avansați:
• Până la a 15-a zi lucrătoare a băncii (în jurul zilei 20-22 în fiecare lună)
• Este posibil să primiti  bani in  avansați / max. 400, – € pe săptămână / de la a doua săptămână de angajare
• Decontarea prin sistem de înregistrare a timpului

12.) Îmbrăcăminte de lucru:

• Va fi furnizata de catre angajator
• De asemenea, pot fi cumpărate singure și vor fi rambursate în momentul în care chitanța originală este trimisă.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-09-29T08:01:26+00:00 septembrie 29th, 2021|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Sudor-Mig/Mag,Salariu: 16,00 €uro brut pe oră+diurna de 18 Euro net pe zi