Loc de munca:Tamplar lemn ,Se lucreaza in fabrica,Olanda

/Loc de munca:Tamplar lemn ,Se lucreaza in fabrica,Olanda

  • Construction Field
  • Olanda

Tamplar lemn

Olanda

Full Time

Salariu:

Salariu 500 euro NET pe saptamana, la 40 de ore

2000 – 2500 EUR/pe lună

Descrierea ofertei

Cerințe: Limba engleza

Experienta : Minimum 4 ani

Conditii:

Data de sfarsit Perioada nedeterminata

Cazare asigurata de angajator GRATUIT

Se pot face ore suplimentare pana la 55 ore

Se lucreaza in fabrica

Program de munca 40 de ore pe saptamana

Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat .

Asigurari Medicale

Asigurari sociale

Concediul Anual

Limbi straine Engleza la nivel mediu

Diploma/ Certificat Diploma

Permis de conducere/Masina Proprie , avantaj

Responsabilitati: construirea de cabane

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-09-01T15:43:21+00:00 mai 20th, 2021|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Tamplar lemn ,Se lucreaza in fabrica,Olanda