Loc de munca:Mecanic Camioane,Nijmegen,Olanda,

/Loc de munca:Mecanic Camioane,Nijmegen,Olanda,

Angajator

Denumire poziție: Mecanic Camioane
Tara Olanda
Adresa locului de muncă: Nijmegen,Olanda,
Tipul Jobului:  Full Time
Salariu brut : 3500 EUR
Cerințe: Limba engleza

Experienta : Minimum 4 ani experiență

Conditii:​

Locatie/ Tara   Roermond & Venlo,Olanda,

Data de sfarsit             Perioada nedeterminata

Masa    nu este asigurata

Cazare             asigurata de angajator GRATUIT

Salariu             475-550 euro NET pe saptamana

Program de munca      40 de ore pe saptamana

Transportul Romania-Olanda Suportat de candidat .

Asigurari Medicale     Da

Asigurari sociale         Da

Concediul Anual         Da

Limbi straine   Engleza sau Germana la nivel mediu

Diploma/ Certificat     Da

Experienta necesara    Minimum 5 ani experiență

Experienta in  efectuarea de reparatii mecanice, electrice hidraulice și pneumatice

Permis de conducere/Masina Propie   Nu

Echipament protectie

Echipament de lucru – personal         Da

Bocanci santier(S3) – personal           Nu, nu este necesar

Ochelari de protectie   Nu, nu este necesar

Responsabilitati: Reparație și întreținere pe toate tipurile de remorci. Mecanică și electrică și caroserie

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 MB.

By | 2020-03-24T10:36:55+00:00 noiembrie 12th, 2019|Comentariile sunt închise pentru Loc de munca:Mecanic Camioane,Nijmegen,Olanda,