Supervizor electric,Proiect 3 luni in Spania

/Supervizor electric,Proiect 3 luni in Spania

  • Construction Field
  • Romania

Poziția: Supervizor electric

Tara: România si in afara Romaniei

Poziții disponibile: 3

Locul de munca:  Constructii: Firma care ofera servicii complete in proiectarea, constructia si instalarea centralelor fotovoltaice.

Salariu :

  • 1300 -2300 euro depinde de experienta  manageri ( Site manager , manager calitate , manager de siguranta si protectia munci )
  • recompensarea muncii bine facute prin cresterea salariala dupa primele 4 luni de contract

Responsabilitati principale ale postului:

  • Supravegherea construcției sistemelor electrice pentru proiectele noastre international
  • Asigurarea calității pentru toate instalațiile electrice (componente principale, DC, AC, BT, HV, sisteme de comunicații, contorizare, cutie de rețea)
  • Managementul subcontractanților
  • Îndrumări tehnice ale maistrilor pentru instalații electrice
  • Pregătirea și execuția instalației
  • Organizarea, monitorizarea și, după caz, executarea măsurătorilor și testelor și a documentației respective
  • Gestionarea și permiterea rezolvării problemelor până la 100% disponibilitatea plantei și realizarea cu succes a PAC
  • Gestionarea documentației construite a sistemului electric

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Se lucrează in medie 45-55 de ore pe săptămâna,
  • Concediu anual,
  • Asigurari medicale,
  • Transport-Din orice Localitate ( autocar , avion , masina firmei )
  • Cazare – cu tot necesaru pentru a gati , spala , etc
  • Bani pentru mancare saptamanal
  • Mașină, Card Sim, Laptop
  • 3 zile de vacanță pe luna

  • Diplomă în inginerie electrică, electronică, energii regenerabile sau experiență echivalentă
  • Experiență și cunoștințe în domeniul de activitate menționat mai sus, preferabil cu accent pe sistemele fotovoltaice montate la sol
  • Disponibil la deplasari in strainatate
  • Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca
  • Membru de echipă pro-activ, cu un grad ridicat de auto-management și capacitate de rezolvare a problemelor
  • Nivel ridicat de capacitate de conducere și capabil să supravegheze o forță de muncă multinațională într-o situație dinamică
  • Limba engleza mediu

Ce trebuie sa faceti ?

  • Ne trimiteti cv-ul dvs
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 8 Mo.

By | 2021-11-10T07:37:41+00:00 august 19th, 2021|Comentariile sunt închise pentru Supervizor electric,Proiect 3 luni in Spania